Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek van 70/A melle? Hogyan...

Kinek van 70/A melle? Hogyan viselitek el?

Figyelt kérdés
Én szeretnék változtatni rajta valahogyan,az az igazság,hogy sportolok rendszeresen,de csak 15 vagyok,és sokak szerint még nőhet,de annyira jó lenne egy kicsit nagyobb melleket viselni...Tudtok valami tanácsot adni?
2011. nov. 2. 10:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nehezen mert nincs rám jó melltartó de én 24 vagyok,nekem már nem fog nőni..éés nem is minden fiú szereti a nagyobb melleket!
2011. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az a fiú aki a mellek alapján választ társat az szexpartnert keres!
2011. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én 14 vagyok és 75/A de van amelyikbőla a 70/A is jó :S amúgy nőhet még 2 évig kb :9 jobb lenne ha nem lenne ilyen pici :S szívás :S
2011. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elég ciki, ha nem viseled el, így senkinek sem fogsz kelleni, légy elégedett önmagaddal! Egyébként nekem is kicsi, de nagyon szép formás, nem tudom, te hogy vagy ezzel. Ha minden kötél szakad, ott a plasztika, teljesen elfogadott dolog.
2011. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval, de tényleg még bőven van ideje a mellednek fejlődni.
2011. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,hát erre felé mindenki csak a nagy mellekre megy..sajnos ja meg a pici seggért....én nem mondanám hogy ismerek egy olyan fiut aki nem ezért menne rá a csajra...
2011. nov. 2. 11:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresel. :) De még arra is van időd bőven, hogy megtaláld az igazit! Előző voltam.
2011. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát én meg kisebbet szeretnék, de nem mindig kapjuk meg, amit akarunk. :)

Ne aggódj, biztosan eljön majd az a fiú, akinek meg pont így tetszel! Nehogy már a mell- és a fenékméret legyen a döntő egy párkapcsolatban!

2011. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi szereti a nagy melleket. Ez inkább csak tizenéves korban van így. Ha felnőnek rájönnek arra, hogy egy kisebb, de formás mell sokkal jobb, mivel ha tetszik, ha nem a nagy mell nagyon hamar elkezd lógni. 17-18 éves lányokat is lehet már látni lógó mellel és szerintem ez sokkal cikibb, mint egy formás kicsi. Ezzel minden pasim egyetértett eddig. Én 75A-s melltartót hordok, elmúltam 30, de a mai napig megtehetem azt, hogy nem veszem fel a melltartót, mert nem kell.

Hidd el, hogy hosszútávon mi vagyunk a szerencsésebbek.

2011. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok és már 5 éve 70/A-s melltartót hordok. A vásárlás egy kész rémálom, mert a 70/A-s melltartókat szerintem 80/C-re tervezik. Mindegyikben lötyög. (legalábbis nekem) Nagyon nehezen találok melltartó. A dekoltázsos felsőkről már ne is beszéljünk...:D Én azt a fogalmat nem is ismerem. :D

Amúgy 2 komolyan kapcsolatom is volt már. Egyikben sem volt probléma a cickó méret. Szerintem ezt úgy értem el, hogy nem hordok nagyon kitömött melltartót. Így szó szerint azt kapják amit látnak. :) Ha valakinek nem tetszik ne kezdjen velem. Ennyi! :)


Szerintem az ilyen piti problémákon túl kell lépni. Nem ez a legfontosabb. Pl engem most jobban izgat a nyelvvizsga, és a holnapi zh-m...:D

2011. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!