Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek van 70/A melle? Hogyan...

Kinek van 70/A melle? Hogyan viselitek el?

Figyelt kérdés
Én szeretnék változtatni rajta valahogyan,az az igazság,hogy sportolok rendszeresen,de csak 15 vagyok,és sokak szerint még nőhet,de annyira jó lenne egy kicsit nagyobb melleket viselni...Tudtok valami tanácsot adni?
2011. nov. 2. 10:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én 12 vagyok 70/A-s mellel. Nekem van az osztályban a legnagyobb, és 3 lány folyton kibeszél és mindig megemlítik,h kitömöm maga azért ilyen nagy. Mit csináljak velük?
2011. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó Válaszoló! Amelyik lány nem hiszi el, hogy igaziak a melleid, azoknak mutasd meg!
2011. nov. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm,de hát látják tesin amikor öltözünk,de már nem is nagyon érdekel a véleményük!
2011. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 11 éves vol és 70/A de én nem izhulok hiszen még nö. Te se aggódj 20 éves korodig nö het még és egéb ként is nem a méret a lényeg!
2011. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: hát ne is izgulj rajta annyit,hiszen 11 évesen 70/A az nem kicsi!
2011. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!