Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet olyan, hogy ha beütöd...

Lehet olyan, hogy ha beütöd az eggyik melled akkor az már nem is nő meg rendesen meg?

Figyelt kérdés

Mert én be ütöttem úgy 3 évvel ezelött és pont az a mellem kisebb.A másik meg nagyobb úgy pár centiméterrel.

Szerintem ez a különbség már sok.

Szerintetek is?

Van egy unoka nővérem neki pedig nincs is különbség a kettő között.

Mindenki azt mondja, h majd utol éri a másik.

De nem tudok meg nyugodni.Attol félek,h nállam nem fog ez megtörténi és az a mellem ameiket beütöttem már nem is fog nőni.


2011. nov. 3. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs összefüggésben az egyik mell mindig kisebb a másiknál
2011. nov. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nem azért nem nő a melled mert beütötted hanem mert eleve az egyik kisebb minden nőnek mint a másik, van akinél látszik és van akinél nem.Nő az ugyanúgy de egyforma soha nem lesz,egy kicsit mindig el fog térni csak akkor nem ha mű mellett rakatsz be.....
2011. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb az egyik. Ez normális.
2011. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem nem lesz semmi baj, ha csak nem nagyon ütötted be a melled.
2011. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sosincs egyforma
2011. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: 13 éves vagyok.Nagyon nem ütötem be annyira emlékszem, h az egyik barátnömmel játszotunk és közben beleütöt a könyökével.Csak pár percig fájt.
2011. nov. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!