Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez fertőzés lehet? Pattanássze...

Ez fertőzés lehet? Pattanásszerű valamik vannak ott lent:S

Figyelt kérdés

Ott lent,elég gyakran pattanásszerű valamik vannak.Elég sűrűn jönnek elő és ki lehet nyomni mint a pattanást.Utána fáj is:S Használtam Canesten combit és az sem használ,vagy nagy pattanásszerű valamik jönnek elő vagy apró de az mindig van.Régen jártam uszodába de már nem.

Ez akkor mi?

Normális válaszokat irjatok légyszi és köszönöm!!19/L


2009. máj. 6. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem írtad, hogyan szőrtelenítesz intim tájékon. Például borotválásnál elég gyakoriak a "pattanás-szerű valamik". Ez lehet szőrtüszőgyulladás.

De ha végképp nem tudod az okát, irány az orvos, ő biztosan megnyugtat, és ajánl valami hatásosat!

Jobbulást, üdv.

2009. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen szoktam és bocsi hogy nem irtam:) de általában bent szokott az ajkaknál lenni olyan.
2009. máj. 6. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vannak olyanok. Én nem csinálok vele semmit,nem is zavarnak. Szerintem nem fertőzés, mert mióta az eszemet tudom olyanok vannak ott, ki is szoktam néha nyomni a nagyobbakat. Szerintem valaki ilyen fajta, senkinek nem egyforma a nemi szerve. Nekem sosem múltak el, szerintem neked sem fognak, ilyenek vagyunk. A barátomat nem zavarja, szóval nem is foglalkozok velük. :)

2009. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És neked is szoktak nagyobbak lenni mint a pattanások de nem csak ott hanem feljebb is ma is pl volt egy ami már napok óta fájt és ki tudtam nyomni,nem is akármennyi jött belőle:S:) akkor ez szerinted nem fertőzés?
2009. máj. 6. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy nem az! Volt nekem is olyan,hogy egész nagy volt, és fájt is mikor kinyomtam. Dettó,mint egy pattanás. Ha fertőzés lenne, akkor viszketne,égne,csípne, vagy fájna, és a barátom is elkapta volna. Szóval lennének kísérő tünetek. Nyugi,semmi bajod nincs, egyszerűen ilyen a puncink :D
2009. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó köszi csak megilyedtem azért mert hát pattanások ott:O:O hát kicsit bizarr:S
2009. máj. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!