Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A c vitamin szedése okozhat...

A c vitamin szedése okozhat menstruációs zavarokat? Mintha valahol olvastam volna ilyet.

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt lehurrognak, tegnap jártam nőgyógyásznál erős vérzéssel, ajánlotta, hogy napi 1000mg C-vitamint szedjek, mert van egy kis vérzéscsillapító hatása. Úgyhogy gondolom igen. De mégis hogy zavart be? Mert nem lehet olyan radikális hatása, az biztos.
2011. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a választ. Nálam az a helyzet,hogy 3 hónapja napi rendszerességgel szedek c vitamint, azóta rendszertelen a menstruációm,pl.most két héttel hamarabb jött meg.
2011. nov. 5. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
És hány mg-ot? Kétlem viszont, hogy ilyen szinten befolyásolná a ciklust.
2011. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is kétlem,ahhoz képest elenyésző mennyiség az 500 mg.
2011. nov. 5. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor jobb, ha orvoshoz mész szerintem. Jobbulást.
2011. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, az lesz belőle,csak ez is egy lehetőség volt. Nagyon szépen köszi a normális válaszokat!
2011. nov. 5. 18:42
 7/7 anonim válasza:
Én pedig úgy tudom, ha több a C-vitamint viszel be, mint amennyire szükséged van, egyszerűen kiüríti a szervezted pisivel, szóval kétlem, hogy bármi zavart tudna okozni!
2011. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!