Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

17 éves lány vagyok! Nemrég észrevettem, hogy a melleimben kitapinthatók a csomók! ( főleg a bal mellemben ) Ez mitől lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat..

2011. nov. 6. 00:45  Privát üzenet  

A válaszok
970630 nevű felhasználó válasza:

[link]

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2011. nov. 6. 00:49 Privát üzenet

A csomo akkor csomo, ha LÁGY a mell, es benne van egy a mellnél jóval kisebb, keményebb rész.

Es ha nem tartos, amit tapintasz, akkor valamiylen atmeneti elettani valtozas miatt van.

Az az allapot, amikor a mell még tömör, tehat a bőr alatt minden kemény, mint az őszibarack, az nem csomó.

Ha valami aggasztó, akkor elmehetsz vele orvoshoz, ultrahanggal nezik meg, nem fáj a vizsgalat.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2011. nov. 6. 00:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! Akkor lehet attól, mert nő a mell? Szóval a mellrák, kivan zárva ilyen idős korban?

# 3/10Időpont 2011. nov. 6. 00:52 Privát üzenet
Nincs kizarva termeszetesen, de sokkal elobb szoba jon minden más.:) Igen, lehet a növéstől. Anyukad, Nagymamad mit mond?

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2011. nov. 6. 01:00 Privát üzenet
970630 nevű felhasználó válasza:

Egyik ismerősömnek is ugyanez volt,de egy idő után elmúlt...de ez szerintem nem természetes..!!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont 2011. nov. 6. 01:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Holnap fogom anyummal megbeszélni..

De remélem, hogy ez semmi komoly :/

# 6/10Időpont 2011. nov. 6. 01:15 Privát üzenet
Hol tartasz a ciklusoddal? Mert a menstruáció idején a tejmirigyek megduzzadnak, és tapinthatóvá válnak. Nem olyankor kell nézni, hanem utána vagy félidőben.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2011. nov. 6. 06:56 Privát üzenet
Majdnem biztos, hogy semmi baj, de a biztonság kedvéért jobb lenne ha orvoshoz mennél.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2011. nov. 6. 07:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1hét múlva kell, hogy megjöjjön..

# 9/10Időpont 2011. nov. 6. 16:16 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

A mell zsírszövetből és mirigyes állományból áll. Utóbbi adott esetben tapintható lehet, ez természetes. Ha elmész orvoshoz, ő megvizsgálja, és megmondja, hogy minden rendben van-e. (99,9999%, hogy igen.)

Innentől kezdve az a jó, hogy ha rendszeresen megvizsgálod magad, érezni fogod, ha változik.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2011. nov. 7. 15:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S. Én 13 éves lány vagyok és még mindig nem menstruálok ez normális? Mit csináljak?
Menstruáció. Nyugtalanitó, ha egy 15éves viszonylag fejlett lány még nem menstruál? Ideje lenne meglátogatni egy nőgyógyászt?
13 éves lány vagyok. Amikor pisilek akkor olyan barnás színűt, de a bugyimban csak hüvelyváladék van, vagy valami zöld nem tudom mi. ( Anyukám is e korosztályban menstruált először ) Mi ez?
15 éves, eléggé fejlett lány vagyok, de még nem menstruálok. Legutoljára június 21. én menstruáltam és azóta semmi. Ideje lenne meglátogatni egy nőgyógyászt?
Mennyire egészséges ha egy tinédzser lány melle lóg?
Hány évesen kezd nőni egy lány melle?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!