Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Évenként lehetőség van a...

Évenként lehetőség van a munkahelyen vér- és vizeletvizsgálatra, amire most is elmentem. Ma megkaptam az eredményt. Mit jelent a labor leleten az, hogy "Viz. üledék 10-15 fvs, sarj gomba"?

Figyelt kérdés
A történethez hozzátartozik, hogy az utóbbi fél évben gyakran felfáztam, húgyhólyag-gyulladásom volt. Pár hete is volt, de most tünetmentes vagyok. Vagy mégsem? Ez utalhat fertőzésre? Mit tegyek?
2008. márc. 19. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A sarjadzó gomba utálatos egy valami, mert nehezen lehet kiírtani. Ha gomba van a vizeletedben, az indokolhatja a gyakori húgyhólyag-gyulladást. Mindenképp menj el a körzeti dokidhoz, adjon gyógyszert. lehet hogy elküld urológushoz, és az kezel majd ki.
2008. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!