Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ki van száradva a...

Nagyon ki van száradva a szeméremajkam, mivel kenhetném be?

Figyelt kérdés
szedek egy fajta gyógyszert, amitől mindenhol kiszáradtam: a szám, arcom, több helyen a bőrömön, és ott lent is. használhatok oda testápolót? vagy esetleg vmi krémet?
2011. nov. 6. 18:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
Használhatsz testápolót, csak a belső részekre ne kerüljön!
2011. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem,a nemi szervhez,ne hasznalj barmit.A gyogyszertarban lehet kapni sikosito gelt,Bartoline a neve,megtalalod a neten,es olvasd el a tajekoztatot.
2011. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kend be mogyoró- vagy sima napraforgóolajjal. A gátmasszázshoz is ezeket ajánlják és nem baj, ha a hüvelyt éri.
2011. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Testápoló jó rá, de csak külsőleg a nagyajkakra!
2011. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
már bekentem nivea-val. 1x csak nem lesz baj. de azért elmegyek a gyógyszertárba is. köszi :)
2011. nov. 6. 18:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem ertettem pontosan a kerdest,a Bartoline-t belsöleg lehet hasznalni,ha a szemeremajkaid,(nagy)kivülröl szarad,hasznalhatsz valamilyen kremet is,pl. baba,ne tul parfümözöttet.
2011. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
amúgy belülről van szó... :)
2011. nov. 6. 18:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy nem özönlenek a "majd én benedvesítem" jellegű válaszok.
2011. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
belülről nem szabad bekenni testápolóval, mert felborul a ph érték és elszaporodhatnak a bacilusok, a nivea meg amúgy is nulla kb. hatóanyagban csak a sportkrémei jók.
2011. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, hogy azt senki nem mondta, hogy menj el orvoshoz! Én azt mondom, mert csak ő tudja biztosan, hogy mi kell rá. Itt senki nem ért a távgyógyításhoz még ha azt is hiszik magukról. Én nem akarom, hogy félre kezeld magad. Ezért menj orvoshoz.
2011. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!