Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi kaparás után...

Egészségügyi kaparás után maradhat terhes valaki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már olvastam olyan történetet, hogy abortusz után életben maradt a magzat. De egészségügyi kaparást nyilván valami okból végeznek, nem azért, mert nem kell a gyerek, szóval nem biztos.
2011. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert kb 5 hete érzem úgy,hogy terhes vagyok! Viszont az utóbbi pár napban volt egy kis vérzésem.Nem sok és nem egyfolytában.A hasam viszont eléggé fájt,ezért mentem el dokihoz.Nem mondtam,hogy úgy érzem mintha,gondoltam majd kiderül.Nem vizsgált meg csak UH-ozott.Azt írta a papíromra,hogy 17mm-es tüsző és hogy 10 napot ad arra,hogy megjöjjön a menzeszem,Ha nem akkor eü-i kaparás.Tegnap volt a műtét és ma tisztára úgy érzem,mintha terhes lennék úgy duzzadnak a melleim és émelygek. Szóval ezért kérdeztem.
2011. okt. 28. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hetes terhességet látott volna az UH-n.
2011. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, de volt már rá példa.

Inkább a hormonjaid bolondultak meg.

2011. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!