Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gombás fertőzés okozhat vmi...

A gombás fertőzés okozhat vmi problémát a babának? Ha beindulna a szülés, akkor megszülhetem simán császár nélkül? Kezelem Canestennel, ez okozhat gondot?

Figyelt kérdés
31 hetes terhes vok!
2011. nov. 7. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Szerinted ide sok orvos jár aki meg tudja mondani? Mások meg azt mondanak amit akarnak, attól még nem értenek hozzá. Az orvosodtól kérdezd ezt meg.
2011. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a gombás fertőzés fennáll a szülés pillanatáig semmikép nem engedik sima szüléssel. Az hogy mit árt a babának ha árt szerintem rajta van a papírján esetleg ott nézd meg.
2011. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj első de nem mondanak akármit mert van itt pár nő aki tapasztalt ilyet, nem a kérdező az egyetlen terhes akinek gombája volt.
2011. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Per pillanat nem a gomba miatt nem szülhetnél simán, hanem azért, mert még csak 31 hetes terhes vagy. Elvileg a kiírt időpont körül lehetne, a baba viszont kapna gyógyszert valószínűleg .Gomba nem szokott gondot okozni, baci igen, tehát a gombás fertőzéstől elvileg nem indul meg a szülés, ha tényleg az. Mindenképpen doki, és kezeltesd ki!!!
2011. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azonnal menjél el orvoshoz.
2011. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A vesémről a vizeletem gennyes volt, 3 keresztes és ezután jött, h kellemetlen viszketést,váladékot tapasztaltam.De ennek már 2 hete,és még nem múlt el.Egy kicsivel jobb a canestentől.
2011. nov. 7. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Basszus terhes vagy. Ez marhára nem vicc. Ha nem akarod kockáztatni a gyereked egészségét, akkor elmész orvoshoz baromi gyorsan. Ez nem olyan dolog, amit otthon kell kezelgetni.
2011. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már nem várok tovább, holnap megyek is! Aggódok, h mi baj van odalent, félek h a kicsinek lesz valami baja. És h ha nem kezelem úgy, ahogy kell, akkor nem tudom megszülni simán ha addig nem múlik el!
2011. nov. 8. 20:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Elmentem a nőgyógyászhoz, gombás fertőzésem van, ami be is gyulladt. Mivel csak canestent használtam kívülről ezért nem múlt el.Boraxxal kezelem, és érzem is a változást. Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 11. 14:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Mint azt írtam, h kezelem boraxxal, és a mai nap mikor pisiltem és kitöröltem, világos színű zöld váladékot észleltem. Ez szerintetek baj? Ennek kellett eltávoznia a kezelés hatására? vagy ez csak tisztulás???
2011. nov. 15. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!