Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tapasztalt-e már...

Valaki tapasztalt-e már közületek hasonlót? Mással is történt már ilyen? És ha igen mit tett?

Figyelt kérdés
Egy hete és egy napja nem jött meg a menstruációm, 18éves lány vagyok, és általában egy héttel hamarabb szokott megjönni, igaz a hónap elején elég sokat idegeskedtem. Mielőtt megjönne, általában mindig szokott fájni a mellem, feszül, néha picit fája derekam és esetleg egy nagyon minimálisan görcsölni is szoktam( bár azt inkább mikor már megjött) És ma reggel mikor felkeltem az ágyból olyan szinten begörcsölt a hasam, hogy se felállni se leülni nem tudtam és ez tartott kb 20-30 percig, utána vettem be gyógyszert. Ennyire még sosem görcsöltem be, és a menstruációm még most sem jött meg! Orvoshoz a legvégső esetben mennék, mert Anyukámmal nem igazán szoktam SAJNOS ilyen témákról beszélni! Valaki tapasztalt már ilyesmit, vagy valakinek valami ötlete? kezdek nagyon megijedni ! lehetséges hogy valami betegségem van vagy esetleg ciszta? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 7. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez legvégső esetnek betudható, így érdemes lenne megnézetni, nekem is késik 1 hete a mensim, de nekem ez úgymond "normális" mert hormonbeteg vagyok és most állítjuk be a gyógyszerem...te ezt ne várd meg.
2011. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha van barátod, és már ott tartotok akkor érdemes lenne egy terhességi tesztet csinálni, még ha védekeztetek is.

Ha ilyesmi nem jöhet szóba, akkor szerintem ne aggódj. Ez még nem olyan sok idő.

Ha a hasfájás izgat nem biztos, hogy ettől van. Lehet, hogy felfáztál vagy ilyesmi. Nekem akkor szokott ilyen hirtelen begörcsölni a hasam. Ha erről van szó, akkor szerintem próbáld ki a tőzegáfonyát nekem az segített. :)

2011. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Szerintem felfázva nem vagyok! Van barátom, és még nem feküdtünk le, volt egy két dolog, de attól nem eshettem teherbe, mert úgy hozzám sem ért! akkor a cisztára nem is gondoljak?
2011. nov. 7. 18:46
 4/6 anonim válasza:

Szerintem, ha máskor is így fogsz görcsölni hogy nem bírsz felkelni (nekem 8 éve ez van :S ) menj orvoshoz, de ha azt mondják semmi bajod menj másikhoz. Én vagy 10 orvosnál jártam eddig, és csak most derült ki a ciszta, azt mondják most, ezért a görcs, és "hogyhogy nem vették eddig észre?" (eddig hiába kértem nem csináltak UH-t)

Ha máskor nem lesz ilyen vagy csak ritkán, akkor valószínűbb hogy felfáztál. Attól is késhet, meg a stressztől is.

Jobbulást!

2011. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2011. nov. 8. 17:10
 6/6 anonim válasza:
Jelenleg nekem is hasonló a bajom.Késik a menzeszem már 5 napot és kicsit fáj a hasam(bár nekem szinte mindig szokott),szerintem,ha a következő hónapban sem jön meg dokihoz megyek.Én is csak ezt tudnám neked ajánlani.
2011. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!