Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közületek tapasztalt valaki...

Közületek tapasztalt valaki ilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
Clostit szedtem, nem ez az első alkalom. És azt tapasztalom, hogy amikor ezt szedem nem igazán van ovu előtt váladék és együttlétkor is picit érzékeny, mert érzem, hogy száraz a hüvely. Tud valaki valami olyan síkosítót esetleg, ami nem károsítja a spermiumokat? Amikor nem szedtem a clostit nem volt ilyen gond. Én vagyok az egyetlen, vagy ti is jártatok már így? Előre is köszi a válaszokat!
2011. jan. 25. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is érzékeny azóta,amióta clostit szedek,de Nálam nem azért,mert szárazabb vagyok,hanem alaphangon az egész petefészkem érzékenyebb!(amióta szedem!).Nem tudom jobban megfogalmazni,de egy picit kényesztessétek egymást és a nyál a legtermészetesebb sikosító!
2011. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Régóta szeretnétek babát? Mi 1,5 éve próbálkozunk, volt már több Clostis hónapom. Anno a kisfiunk is 1,5 év után Clostival sikerült.

2011. jan. 25. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok!Mi 15 sikertelen hónapon vagyunk túl és első babánk lenne!Nekem ez volt az első clostis hónapom!Hát nem tudom...!Remélem sikerül..!!Drukkolok!
2011. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!