Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez húgyúti fertőzés lenne? :/

Ez húgyúti fertőzés lenne? :/

Figyelt kérdés
a mai nap rengetegszer voltam WC-n, és véres vizeletet tapasztaltam, vagyis rózsaszíneset. elég kellemetlen csípő érzéssel pisilés közben:S vmi gyógymód? v gyógyszer?:S kérem segítsetek!
2011. nov. 7. 21:27
 1/5 Antimod ***** válasza:
2011. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ORVOS! Mielőtt nagyobb bajod lesz. Kell egy labor, hogy mi ez, és aztán antibiotikum.
2011. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,ez annak tűnik.Pillanatnyilag annyit tehetsz,hogy sok folyadékot iszol,ha van rá lehetőséged,akkor mondjuk tőzegáfonya teát,mert az nagyon jó a felfázásra,ezen kívül, csinálhatsz kammillás ülőfürdőt és nagyon fontos,hogy melegen tartsd a deréktályadat és ne ülj hideg helyre.

Mindezek mellett azonban a legfontosabb,hogy orvoshoz menj,mert a húgyúti fertőzés nem játák,ha a fertőzés felszáll a vesékre,akkor könnyen vesemedence gyulladást kaphatsz,ami borzasztó fájdalmakkal jár és ha kezeletlen marad,akár vesekárosodást is okozhat.Ha elmész dokihoz kapsz majd rá antibiotikumot és gyorsan rendbejössz.Jobbulást! :)

2011. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez pontosan az! Mindenképpen el kell menned orvoshoz!!!
2011. nov. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már voltam is dokinál, meg is van a gyógyszer :)
2011. nov. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!