Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komoly lehet a baj?

Komoly lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vagy 3 hónapja a végbélnyílásomnál kis gümők vannak ez hol fáj, hol nem. Még gólyatáborban jelentkeztek. Az éjszakai túra alatt, ekkor pont megvolt és hát szükségleteimet el kellett végeznem (pisilnem kellett) a sötétben az erdőben. Lehetséges, hogy vmi bogár vagy esetleg kullancs megcsíphetett vagy vmi? Utána kb. 2-3 nap múlva jött elő először, de aztán mintha elmúlt volna, de most megint előjött. Azt hittem el fog múlni, de nem. Félek orvoshoz menni. Egyáltalán kihez kéne ezzel menni?
2011. nov. 10. 23:33
 1/5 Virág6 ***** válasza:
Anyukámnak is az volt.Kenőccsel kente,amit orvos írt fel.
2011. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nőgyógyász írta fel? soha nem voltam még nőgyógyásznál... :S mondjam meg anyukámnak?
2011. nov. 11. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj háziorvoshoz, és ha kell ő úgyis tovább küld.
2011. nov. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek aranyeres csomók is lehetnek, azzal sebészetre kell menni, ott kapsz rá krémet, vagy beutalót a proktológushoz.
2011. nov. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Virág6 ***** válasza:
Igen aranyreres csomók voltak neki.Nem a háziorvos írta fel.De elmúllott neki a krémtől.
2011. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!