Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék, hogy a mamámnak...

Mit tehetnék, hogy a mamámnak ne fájjon a lába? (Már alig bír ráállni, nagyon fájlalja. )

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy hiába mennék el vele orvoshoz, nagyon makacs!(13 vagyok, ő most 65)Nem szeretném hogy baja legyen, mert teljesen "dagadt" a felsőteste, a lábán meg csak a csont van, vékonyabb mint az én lábam(Nagyon, de nagyon csontos a lába.) Ezért alig tud felkelni, attól félek, hogy valami súlyosabb gondja is lehet, nekem mind1, hogy ki mit ajánl, csak neki legyen jobb... Válaszokat ha kapok előre is köszönöm.
2011. nov. 12. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akar elmenni,hívjátok ki hozzá a háziorvost.
2011. nov. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben.... de nagyon sajnálom már, nem a legjobb vele a viszonyom, de nagyon sajnálom. :/
2011. nov. 12. 07:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a lábak kénytelenek "túlsúlyt" cipelni, természetes, hogy egy idő után fájdalom formájában jeleznek. Ezt tudja a mamád is.


Mégis azt mondom, inkább a szüleiddel beszélj erről, mielőtt felemeled a telefont és kihívod az orvost. A mamád nem gyerek már, egészen biztos, hogy tisztában van azzal, hogy valami nem stimmel és orvoshoz kellene menni. Az is lehet, hogy volt már, csak te nem tudsz róla.

Először a szüleiddel beszélj erről!

2011. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!