Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lesz már igazán látható...

Mikor lesz már igazán látható a változás?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, a melleim már 11 éves koromban elkezdtek nőni, de nagyon lassan. Nagyon laposnak érzem magam, a legjobb barátnőmre is nagyon irigy vagyok, mert neki már nagyok a mellei. Sokat vagyok emiatt szomorú. Kb. hány éves koromra lehet már látni, hogy "igazán" megnőttek?
2011. nov. 12. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

nyugi, nekem 11 évesen nagyok voltak a melleim és megjött.

nyugi, látható lesz egy két hónap.

van akinek sokáig nem nő a melle de 16 évesen meg nagyon nagyot nő...

2011. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez butaság, hogy azért vagy irigy a barátnőidre, mert nekik nagyobb mellük van. A mellméret mindenkinél változó, és változó ütemben fejlődik mindenki. Senkit nem lehet megítélni az alapján, hogy mennyire fejlett! Egyébként is rengeteg ideje van még nőni a mellednek, és így is lehetsz nagyon szép! Nem a melled méretén múlik!
2011. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes, megnő Neked is! Nem vagyunk egyformák mindenki más ütemben nő és fejlődik. Emiatt meg ne szomorkodj! Hidd el a nagy mellnek is vannak hátrányai pl: a nyakba akasztós melltartó egy idő után már kényelmetlen lehúzza a súly. Azért tehetsz viszont h szép és feszes legyen zuhanyzáskor, ezt még akkor olvastam mikor annyi idős voltam, mint most Te, hideg meleg váltó zuhany körkörösen, és a végén mindig a hideggel fejezd be, nem kell nagyon hideg! És mindig figyelj a melltartó jó méretére, kényelmes legyen, ez is nagyon fontos! 33/N

Ha van kérdésed írj.

2011. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 13. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen:)
2011. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!