Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szüntessem meg a...

Melinda- kérdése:

Hogyan szüntessem meg a menstruációs fájdalmat?

Figyelt kérdés
Most pár perce anyum megkért hogy mennyek el a boltba elmentem. és mire visszaértem iszonyatosan elkezdett görcsölni a hasam ma van a negyedik napja hogy megvan mindig öt napig tart, nagyon fáj és gyógyszer sincs itthon rá és nagyon fáj ahoz hogy elmenjek a gyógyszertárba valami házi praktikák vannak rá?
2011. nov. 13. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szólj vkinek,aki eltud menni! Igyál teát! Egy ásványvizes palackba(vagy vmi ilyesmibe) rakj forró vizet,csavard az üveget egy puha törülközőbe és rakd a hasadra! Vagy tudom,h most nehéz de csinálj 10 fekvőtámaszt! De ehetsz csokit is!
2011. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már a tegnapi fájdalmadat nem tudom orvosolni, de legközelebbre ajánlom, ami nálam bevált: előtte egy-két nappal (akár korábban is) kezdj el cickafarkfűteát inni. Nem mondom, hogy isteni íze van, hiszen gyógynövény, de nem vészes, meg lehet szokni. Legalább egy-két nagy bögrével igyál meg belőle naponta, akár egy-két literrel is, ahogy bírod. Amikor megjön, akkor pedig különösen ajánlom, elég hasfájós vagyok, de ha teázom, akkor sokkal elviselhetőbb, van, hogy ugyanolyan hatásos, mint a gyógyszer.
2011. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!