Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Fáj a hasam...

Mi lehet a bajom? Fáj a hasam szédülök hányok de nem tudom mi lehet a bajom. Terhes tuti nem vagyok mert januárba voltam pasival utoljára meg menstruálok is szóval azt már észre vettem volna.

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
innen nem hinnem, hogy barki is fel tud allitani neked diagnozist. El kell menned orvoshoz. Lehet vakbel is pl, en akkor produkaltam ilyen tüneteket, de mindnekepp kell, hogy orvos lasson!
2009. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lázad is van, akkor valamilyen gyulladás is lehet, pl. petefészek gyulladás. De tényleg így látatlanban senki sem tudna mondani pontosabbat. Irány az ügyelet, vagy a sürgősségi.
2009. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
hányós-hasmenéses vírus...én is elkaptam.menj orvoshoz, kapsz gyógyszert, szedj normaflort, és B6 vitamint.elengedhetetlen a sok folyadék!de ha hánysz, akkor csak kortyonként, hogy megmaradjon benned.
2009. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!