Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki fog így hullani az összes...

Ki fog így hullani az összes hajam, mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Fél éve hullik a hajam, diffúzan. Már a fele kihullott, irgalmatlanul megritkult.

Eddig sem voltam egy szépség, amióta az eszemet tudom, mindig is kisebbségi komplexusaim voltak, de a hajam legalább szép volt. Bele se merek gondolni, mi lesz, ha már nagyon feltűnő lesz a kopaszodásom, nagyon félek:'(

Voltam már fogászaton, bőrgyógyásznál, hematológusnál, nőgyógyásznál... Néztek hormonokat, ionokat (vasat is), vizeletet, vérsüllyedést, mindent. Nem is egyszer, és nem is egy orvos. De minden rendben van:S Még endokrinológiai vizsgálatra várok, meg bejelentkezem egy mikrokamerás vizsgálatra, mert hallottam egy atkáról, ami szintén okozhat ilyet. De a fejbőröm nem viszklet, nem is igen korpás, csak néha, amikor össze van fogva, akkor érzem, hogy eléggé érzékeny. Viszont, nem látom külső elváltozást.

Aminosavakat szedek, vitaminokat, cinket, odafigyelek a táplálkozásomra, de semmi változást nem tapasztaltam, ugyanúgy hullik, viszont új hajszálak egyáltalán nem nőnek. Mi a franctól lehet még?? Nem akarok ilyen fiatalon megkopaszodni, hogy várhatok így bármit ezután az élettől?:S

19/L


2011. nov. 13. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam pölö endokrinológiai probléma volt, szóval várd meg, lehet nálad is beigazolódik ha meglesznek a laborjaid.

Még gasztroenterológiai probléma is lehet, pl: lisztérzékenység.

2011. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ez belső-szervi probléma.
2011. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jód hiány??Nálam az volt a probléma!Napi 400-500 hajszál esett le a fejemről!!!!!
2012. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!