Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felhasználjam az összes...

Felhasználjam az összes hüvelykúpot? Nem kaptam instrukciót a doktortól

Figyelt kérdés

hüvelygombára felírt 2 doboz (3db-os) hüvelykúpot, de egy mukkot sem szólt, hogy ezt mind használjam fel, vagy mi van. legutóbb egy dobozzal kaptam, annyi elég is volt. most 3db használata után még mindig ugyanolyan szarul érzem magam. a többit is felhasználjam?

köszi a segítséget


2011. okt. 22. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez kicsit hülye kérdés ne haragudj, ha az első dobozt nem érzed elégnek, és van még egy, akkor alap, hogy azt is felhasználod, nem?

Amúgy én is nemrég kaptam gyógyszert hasonló problémára, azt mondta a doki, hogy mindet be kell szednem, még ha javulást érzek, akkor se hagyhatom abba előbb.

2011. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 2 dobozzal írt fel, akkor használd el, foleg ha még mindig "szarul" érzed magad - tehát nem gyógyultál meg. Ha utána sem lesz jobb a helyzet, akkor irány újra a doki.
2011. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom a dokinak is egyértelmű volt, hogy ha kettőt ír fel, akkor kettő dobozzal használj el.. főleg ha visszatérő probléma, akkor szoktak ilyet felírni kúraként.

A jövőben célszerű kérdezned, ha valamiben nem vagy biztos, és még ott a dokitól. :)

Jobbulást!

2011. okt. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!