Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos kislányomnak...

18 hónapos kislányomnak fürdésnél csípi a nuniját a víz, és néha utána is szól pisilésnél, hogy csípi. Ez felfázás lehet, vagy gyulladás?

Figyelt kérdés

Nem piros neki, láza nincs, sajnos semmit nem látok rajta :( Mitől lehet ez?

Ma megyünk gyereksebészhez, mert a végbélnyílásánál van egy pici dudor, szerintetek egy gyermeksebész a fenti ügyben is tudna segíteni, vagy ez másnak a területe?


2010. ápr. 21. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is ha elviszed, biztos a sebész is megnézi a punciját, hátha ki tudja deríteni, hogy mi a baj. De ne aggódj, biztos nem komoly.Írtad, hogy nem piros a puncija, nincs láza, csak csípi, szerintem ez nem gyulladás, de orvos majd többet tud. Tiszta szívből kívánom, hogy gyógyuljon meg minél hamarabb és kívánok Nektek kiváló egészséget és minden jót!!!
2010. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató szavakat!

Olyan rossz látni, hogy valami fáj neki, csak nem tudom, hogy mi! Egyébként napközben semmi baj nincs, akkor nem szokott szólni, hogy fájna. Vagyis annyit mond, hogy "szúr", még nem beszél tökéletesen, de nagyon ügyesen kifejezi magát :)

Általában fürésnél van gond, és néha utána. Se éjszaka, se napközben nincs gond, és ezért nem tudom, hogy ez mitől lehet :(

Egyébként a tusfürő csípheti? A Baba tusfürdőt használjuk...

2010. ápr. 21. 06:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy butaság,de nem néztétek még a víz ph-t?Én medencésként dolgozom,és a savas kémhatású víz csípni szokott.Lehet,hogy az Ő bőre érzékenyebb,ezért nem okoz nálatok panaszt,csak a Picurinál.Ez csak egy tipp.Természetesen nézesd meg dokival.Jó egészséget nektek!
2010. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen csípheti a tusfürdő. szerintem elkaphatott vmilyen fertőzést. nem voltatok uszodában, fürdőben, stb? bármi helyen, ahol megfertőződhetett?
2010. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A víz PH-jának utánanézek, erről még nem is hallottam, , hogy gond lehet, köszönöm!

Egyébként nem voltunk uszodában, fürdőben sem.

A tusfürdőt viszont lecserélem, hátha megoldás lenne!

2010. ápr. 21. 07:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na,mit mondott a doki?Jobban van a Kicsi?
2010. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy érdeklődsz!

Megnézte UH-val a doki a veséjét is és a hólyagját is, és minden rendben van! Annyit mondott, hogy esetleg a háziorvossal nézessünk vizeletet!

De este a fürdésnél nem használtam a tusfürdőt, és nem csípte, nem szólt, hogy fájna. Sem a fürdésnél, sem utána!

Valószínű, hogy csak ez volt a baj. Legalábbis nagyon remélem! Még pár nap, ha addig nem szól, hogy fájna, akkor megnyugszom :)

Mit lehetne használni? Talán a Johnson jobb? Vagy csak gyógyszertári fürdetőt inkább? Mert ezelőtt elég sokáig csak azt használtuk!

2010. ápr. 22. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Örülök,hogy jobban van a Pici.Szerintem,ha ennyire érzékeny,akkor érdemes a gyógyszertári fürdetőnél maradni.Abban bizti nincs színezőanyag,stb,ami irritálhatná.

2010. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!