Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasmenésem volt, de immodiumma...

Hasmenésem volt, de immodiummal visszafogtam, és utána vettem be a napi fogamzásgátlót, ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Tegnap egész nap erős hasmenésem és hasi görcseim voltak, este vettem immodiumot, amit kb 10kor vettem be (kettőt). ezek után még bevettem egyet kb 11kor, és utána a fogamzásgátlót, azóta EGYÁLTALÁN nem volt székletem, és sokkal jobban vagyok. csak pisiltem, azt se sokat. így lehet gáz a fog. gátlóval? ismétlem, miután bevettem nem volt hasmenésem, sőt, egyáltalán semmilyen székletem.

(ma is bevettem már a mait természetesen.)


2009. máj. 9. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor, ha utána nem volt hasmenésed, nem lesz gond. Gyógyszer bevétele után 6-8 órán belül lehet csak baj ..
2009. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se lesz gond, de ha parázós típus vagy, akkor inkább használj gumit is. (Én például használnék, de csak azért, mert én mindent túlparázok.)
2009. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!