Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szerintetek baj? Ennek...

Ez szerintetek baj? Ennek kellett eltávoznia a kezelés hatására? Vagy ez csak tisztulás?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok és gombás fertőzésem van, elmentem dokihoz és irt fel boraxot, amivel kezelem már 1 hete. A tegnapi nap pisiltem és amikor kitöröltem, világos színű zöld váladékot észleltem.
2011. nov. 16. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
valöszinü,h ennek kellett eltávoznia,de ez baktériumra is vall,azért tudasd a nögyógyászodal,nehogy fertözést kapj!!!!!!!!
2011. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász meg is vizsgált, be is kent, azt mondta h jó lesz rá a borax. Legalább 2 üveggel kell elhasználom, mert be gyulladt a hüvelygombám. Használ is am, mert nincs már az a kellemetlen viszketés. Én nekem is eszembe jutott, h a baci is fenn állhat. Ha még egyszer észlelek ilyet, akkor elmegyek majd megint. Köszönöm a válaszod!
2011. nov. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!