Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős hasgörcs mitől...

Nagyon erős hasgörcs mitől lehet,? Lsd lentébb a történetet

Figyelt kérdés
A menzeszem az utóbbi két hónapban felborult,szeptemberben 41 napra,majd 18 napra jött meg a menzeszem,most még novemberben nem jött meg.November 4.-én voltam nődokinál,levette a rákszűrést,most pénteken lesz meg az eredmény.November 7.-én voltam vérvételen,hormonvizsgálat miatt.Ezen a héten hétfőn este annyira begörcsöltem,hogy megmozdulni nem tudtam,nagy a fájdalom küszöböm,de már a könnyem is kicsordult,és kivert a víz.Tegnap az együttlét után is nem annyira de begörcsölt a hasam,mindkét alkalommal Saridont vettem be.Sztetek mitől lehet ez?Amúgy napközben is többször görcsölget a hasam,de még soha nem volt a hétfői esethez hasonló.
2011. nov. 16. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy 18 éves vagyok.és 34-35 napra szokott megjönni
2011. nov. 16. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj vissza a nődokihoz és RAGASZKODJ hozzá, hogy legyen hüvelyi ultrahang. Senki nem lát beléd anélkül, se mi, sem ő.
2011. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól is lehet akár, ha elkapsz valamit, jó kis gyulladás, de szerintem is jobb utánajárni a dolgoknak, mert az endometriózis is bármely életkorban kialakulhat.
2011. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán cisztád van. Menj vissza a dokihoz, ultrahangozzon meg!
2011. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A nődoki nem észlelt terhességet esetleg? Az egyik ismerősöm is ilyesmi panaszokkal volt több hetekig, és el is ment ő is a dokihoz, de nem érezte h terhes volna, ezért nem is küldte el ultrahangra. kapott hormon tablettákat, neki is elég zavarosan jött a menstruja, volt h nem is jött meg neki. De később kiderült ám, h 5 hónapos terhes és mindenféle gyógyszereket kapott. A tablettáktól meg is jött neki, de szerencsére nincs baja a babájának, 2 napja h megszült. Hát várd meg az eredményt, és ha nincs semmi problémád, akkor kérd az ultrahangot!! Járj utána mindenképp! Képzeld nekem is elég zavaros volt, januárban kezdődött, h kimaradt febr.-9-én megjött, márc.31-én is, és már ápr.-ban már kimaradt de folyamatosan éreztem alhasi fájdalmakat, mintha megakart volna jönni, májusban sem jött meg elmentem dokihoz és kiderült h terhes vagyok. :) Ultrahangra mindenképp menj el, ott majd kiderül sztem!
2011. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor csinált hasi uh-ot és nem látott semmit azt mondta
2011. nov. 16. 11:57
 7/9 A kérdező kommentje:
a másik dolog fájnak a melleim,menzesz előtt szokott,lehet vmikor megjön,de azért ennyire nem.
2011. nov. 16. 11:58
 8/9 anonim válasza:
Na mi áll az eredményben? van valamim bajod?
2011. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egyedül a rákszűrés eredménye jött meg ami tökéletes:)A vérvételes eredmény még nem jött meg hívnom kell majd a dokit,hogy megjött e már.
2011. nov. 18. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!