Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom, fehér, néha...

Alhasi fájdalom, fehér, néha sárgás folyás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 2 éve jött meg. Kb. 1 hete fáj a hasam alul jobb oldalt, de valamikor bal oldalt és középen is fáj. Fehér és néha sárágs folyásom van. A hasfájás pisilés közben is előjön. Mi lehet a bajom?
2009. máj. 10. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szoktak ilyen tüneteim lenni.Ezek általában felfázástól vannak,de van amikor fertőzés okozza.

Fel kéne keresni egy nőgyógyászt,ő majd ír neked hüvelykúpot,vagy valami más gyógyszert szükség szerint.Attól elmúlik.

Jobbulást!

2009. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Menj el nőgyógyászhoz! Ha sárgás a folyásod, akkor gyulladásod van, ha fehér akkor gombás fertőzésed van.Kúppal gyógyítható.

2009. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy felfázással kezdődött, aztán ilyen tüneteim lettek. Kiderült, hogy kétoldali petefészek gyulladásom van. Szerintem mielőbb keress fel egy nőgyógyászt.
2009. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! Azt hiszem jövőhéten kérek időpontot nőgyógyászhoz! =(
2009. máj. 10. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!