Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónap elteltével kétszer...

Egy hónap elteltével kétszer csináltam canesten kúp kúrát, mégis folyásom van, de mitől lehet?

Figyelt kérdés

A szülés óta mindig visszajön a fertőzés, és a doki sem tud mit csinálni. Hogyan lehetne megszüntetni?Már nagyon kellemetlen.

köszönöm a segítségeteket


2011. nov. 19. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A Canesten lószart nem ér, csak jó a marketingje: arra sarkallja a nőket, hogy inkább ne menjenek orvoshoz, hanem vegyék meg jó pénzért a terméket. Alapos tenyésztést kéne végeztetned.
2011. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem elég egy fertőzést kikezelni, bármi legyen is az, mert ördögi kör alakul ki azáltal, hogy a gyógyszerek, a fertőzést okozó bacikkal, vírusokkal egyött a "jó bacikat" is kiirtják, tönkre megy a természetes védekező rendszered. Ezeket vissza kell telepíteni, vagyis helyreállítani a hűvelyflórát. Erre többek között alkalmas a Protexin Gynophilus (ez az egyik legjobb).
2011. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem se vált be a canesten.

életmódváltás amit mindenki ajánl. elsőként hagyd el a cukros dolgokat. minél kevesebb műkaját egyél és minél több nyers zölséget, gyümölcsöt.

nekem egyébként évek óta van folyásom, én már nem próbálkozom gyógyszerekkel, mert csak átmenetileg hatnak.

2011. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!