Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől maradt ki a menzeszem?

Mitől maradt ki a menzeszem?

Figyelt kérdés

Már 20 napja késik, szóval valószínű, már ebben a hónapban nem jön meg. A gond csak az, hogy fogalmam sincs, mitől lehet. Terhes nem vagyok, mivel még szűz vagyok, de akkor mik lehetnek az okai? lehetséges, hogy a stressztől?

15/L


2011. nov. 20. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem régóta menstruálsz, akkor valószínűleg azért késik/marad ki, mert még nem állt be. Általában 1 év az, amikor a menstruációd ideje állandósul.


Viszont, ha nem erről van szó, akkor okozhatja a stressz is.

2011. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

12 éves korom óta menstruálok, és szinte az elejétől kezdve szabályos.

Eddig egyszer maradt ki, amikor egyrészt sokat stresszeltem, másrészt tetanuszt kaptam és lehet hogy az is felborította a hormonháztartásom.

Ezért gyanakodtam a stresszre, de lehetséges hogy valamilyen nőgyógyászati problémám van? Nagyon félek..:S:S vagy esetleg felfázás?

2011. nov. 20. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Beszélj édesanyáddal és menjetek el egy nődokihoz.
2011. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gabszika válasza:

Sok minden okozhatja. De ha azt mondod sokat stresszel akkor az lehet alegfőbb oka.

Szerintem semmi komoly nincs a héttérbe nekem is volt már ilyen:)

De ha jobban éreznéd magad menj el dokihoz.

2011. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nem szeretnék nőgyógyászhoz menni :| tudom hogy nem akarat kérdése, de rettentő stresszes vagyok, még a sima orvos előtt is félek melltartóig vetkőzni, nemhogy nőgyógyász...
2011. nov. 20. 21:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsilány, meg kell ezt szokni :) azért írtam az előbb, hogy beszélj édesanyáddal.
2011. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, és Ő is azt mondta hogy így lehet hogy orvoshoz kell menni.

Tudom hogy megkell szokni, de rettentően rosszul vagyok még a legkisebb mértékben is attól, ha le kell vetkőznöm, nagyon szégyellős vagyok.

2011. nov. 20. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha kimarad 1 hónap az még nem vészes, nem feltétlenül kell vele orvoshoz elmenni, ha emellett semmilyen panaszod nincsen.


Ha sokat stresszelsz, akkor az lesz itt az ok, viszont, ha következő hónapban sem jön meg, akkor irány a nőgyógyász.

2011. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Viszont azon is gondolkodtam, hogy mi van ha már azért sem jönmeg, mert azon görcsölök, hogy "jöjjön már meg" és annyira bebeszélem, hogy nem jön meg.
2011. nov. 20. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. nov. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!