Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ha 1x sem...

Lehetek terhes ha 1x sem maradt ki a menzeszem? Minden hónapban rendesen megjön, annyi hogy múlthónapba is kicsit hamarabb, és mostis 3nappal hamarabb jöt meg. A hasam is görcsölt első napokban, és ugyanúgy megvan normálisan ahogy szokott.

Figyelt kérdés
Ez kizárja azt h terhes vagyok?Mert pár napja hánytam,és étvágyam se nagyoon van,mert kicsit olyan émelygős a gyomrom..Bár nekem amúgy sincs nagy étvágyam,és régebben is hánytam már a semmi miatt.Szerintetek?
2010. jún. 11. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Vegyél egy tesztet.
2010. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet eldönteni, rosszul a nagy meleg miatt is lehetsz, vagy ételtől, viszont tény, hogy vannak olyan terhesek, akiknek az elején rendesen megjön.

Szerintem is vegyél egy tesztet, az a biztos.

2010. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

védekezés nélkül szexeltél? mert erről nem írsz.


a tüneteid 100 mástól is lehetnek: pl. front, hirtelen jött meleg idő, stressz, gyomorrontás, vírus, ....stb.


ja , ha megjött, akkor meg mi a gond? az a gáz, ha nem jön meg, ha késik, ha csak pecsétel...

2010. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,védekezés nélkül:S És amióta hánytam tegnap előtt azóta így érzem magam:S hányni nem hányok,de nem merek enni mert elég furcsa a gyomrom:S Egyébként stressz az van bőven..lehetséges hogy attól is van.De épp ezért kérdeztem azt hogy lehetséges e a terhesség,ha megjött?mert nem csak pecsétel,elég erősen jön..Majd meglátom esetleg hogy rövidebb ideig tart e mint szokott..
2010. jún. 11. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztél, akkor nyilván lehetsz terhes.

De azért nem gyakori, hogy vkinek rendes menzesze van terhesség alatt, de bizony előfordul,, nem te lennél az első.

De miért nem védekeztél, ha most aggódsz, hogy teherbe estél?..

2010. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert nem volt nálunk óvszer:S már bánom a dolgot,de ha mégis van valami akkor már úgyis késő.
2010. jún. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!