Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálatom...

Első nőgyógyászati vizsgálatom lesz szerdán. Elkaptam egy betegséget és eléggé félek. Nagyon szégyenlős vagyok. Senki nem látott még meztelenül. Mit fognak csinálni? Hozzám is ér, vagy csak megvizsgál?

Figyelt kérdés
Ha levetkőztem végig kell ott vonulnom meztelenül a székig?
2011. nov. 20. 21:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül, hogy hozzád érne, nem tud megvizsgálni...

Van, ahol van köpeny, de legtöbb helyen nincs. Menjél hosszabb felsőben vagy szoknyában, akkor nem kell pucér seggel vonulni a székig.

2011. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 wartburg353s ***** válasza:
100%
Amikor megvizsgál, hozzád ér, de kesztyű lesz a kezén. Én is szégyenlős vagyok, de ez azért más szituáció, nem a testedre kíváncsi a doki. Ha nagyon félsz levetkőzni, menj szoknyában, és ha levetted a bugyit meg a harisnyát, attól az még rajtad maradhat, amíg a "székig" érsz. Majd ott fölhajtod a szoknyát, mielőtt elhelyezkedsz. Egyébként nem szék, inkább valami ágyféle, hanyatt kell dőlni rajt.
2011. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Csak alulról kell levetkőznöd, én olyan felsőt szoktam felvenni ami viszonylag hosszú, így addig tudom magamat takarni amíg fel nem fekszek. Bele kell ülnöd egy nőgyógyászati székbe, amiben végülis fekszel. Hozzád fog érni mindenképp, sőt eléggé valószínű hogy belül is meg fog vizsgálni, hogy minden rendben van-e és mivel betegséget is elkaptál ezért még kenetet is vehet. Egyáltalán nem fáj, kellemetlen, de ha elengeded magad és másra gondolsz akkor nem lesz olyan vészes. :)
2011. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 tekike99 ***** válasza:
többieknek igaza van, annyi biztatás még, hogy: nem fog sokáig tartani. nem olyan gáz különben, megszokod :)
2011. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

A kenet az milyen? Nem hangzik valami jól...

és a szék minden nőgyógyászatnál olyan,h bele kell raknom a lábam egy tartókába? vagy szétrakhatom a széken is?

2011. nov. 20. 22:05
 6/48 anonim ***** válasza:

Széken nem lehet, mert nem látna semmit.

Egy kérdés: szűz vagy? Ha igen, akkor ezt még a vizsgálat előtt mondd meg, akkor is, ha nem kérdezik. A kenet az semmi, egy pálcikával megtörlik a nyálkahártyát belül, aztán elküldik tenyésztésre. Ebből látják, milyen fertőzésről van szó (ha ránézésre nem egyértelmű) + rákszűrést is végeznek (ezen). Nem fáj. Kellemetlennek kellemetlen, senki nem rajong a nődokiért,de sajna hozzá tartozik a nők életéhez. Ez van.

2011. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

igen szűz vagyok...

és ha nem mondom meg? nem veszi észre?

meg ha szűz vagyok nem vesznek kenetet?

2011. nov. 20. 22:11
 8/48 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, akkor óvatosabban vizsgál. H fertőzésed van, kenetet vszínű akkor is vesz. De rákszűrést nem vszínű, hogy csinál.
2011. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

ha szűz vagy, akkor másképp vizsgál, meg rengeteg betegséget alapból kizár

pl rákszűrést se fog csinálni, mert értelmetlen

és vizsgálat előtt kell szólni, hogy tudja hogyan vizsgáljon meg

ha szépen elmondod mi a bajod, lehet, hogy kenetet se kell vennie, illetve meg se kell vizsgálnia, mert egy szűz lánynál rengeteg minden kizárható

de függ attól, hogy mi a problémád, van akit muszály megvizsgálni, illetve kenetet venni tőle, még ha szűz is

2011. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
42%
Kellemetlennek kellemetlen, de sokkal jobb, mint a fogorvos. Például itt vizsgálat sőt kezelés közben beszélgethetsz az orvossal. Valószínűleg beszéltet is, hogy elterelje a figyelmed.
2011. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!