Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne tenni? Túl sok a...

Mit lehetne tenni? Túl sok a fehér folyásom, teljesen elázok, de viszont átlátszós, fehéres színe van és nincs szaga. Canesten kombi nem használt.

Figyelt kérdés

2011. nov. 21. 00:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7%

a hozzád hasonló igénytelen emberek miatt lehet elkapni mindenféle gombás fertőzést a strandokon stb helyeken.

MENJ ORVOSHOZ!

2011. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%

23:18


És a hozzád hasonló tudatlan emberekről akkor mit mondjunk?

Mi utal szerinted a leírtak alapján gombás fertőzésre?

Ha meg nem értesz valamihez, akkor ne szórd a hülyeségeid.

2011. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia! Nem tudom olvasod-e, elég rég írtad ki. Ha még mindig küzdesz az erős folyással, javasolnám a Vagilact NTC-t. Nekem is nagyon erős folyásom volt, mindig átáztam, és orvosom ezt javasolta. 10 napig kell csak " szedni " és tökéletes lesz minden. Sok sikert! :)
2013. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam betegen fürdőbe még megfázva sem. Utolsó, utána nézek a gyógyszernek és megkérdezem a dokimat is.
2013. nov. 18. 03:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!