Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez huvelyga lenne? Mivel...

Ez huvelyga lenne? Mivel vessek ennek veget?!

Figyelt kérdés

mar egy ideje van ilyen feher, neha atlatszo, buzooos folyason, amit tisztasagi betettel probalok tulelni, de mar nem birom.azt hittem eloszor hogy valami atmeneti dolog..viszont nem viszket, ami az ilyen gombasodasokkkal jar..nem tudom mit tegyek.

segitsetek legyszi.mihabarabb elmulasztani..


2011. nov. 21. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
huvelygomba*
2011. nov. 21. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha büdös, akkor inkább valami baci lehet. Doki tudja megmondani, de nem szabad elhanyagolni!
2011. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Csak ő tud segíteni rajtad, semmi esetre ne kezeld gombaölővel, mivel inkább bakteriális fertőzés, arra pedig nem jó a gombaölő szer. Mindenképp menj dokihoz, hogy mielőbb kigyógyulj belőle!
2011. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
en is erre gondoltam mar, vegso esetben.
2011. nov. 21. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a végső eset, úgyhogy szépen menj el dokihoz, és ő majd véget vet a bajodnak.
2011. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!