Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vér a bugyin, nadrágon, de...

Vér a bugyin, nadrágon, de nem menstruáció. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt, ahogy játszottam a kisfiammal, férjem észrevette, hogy véres a nadrágom. Gyorsan kiszaladtam, megmosakodtam, átöltöztem, beraktam egy tampont. Este fürdésnél a tamponon nem volt semmi. Tegnap és ma sem volt semmi, nem jött meg, pedig már 1 hete fáj, feszül a mellem, aludni alig bírok. Mondjuk most épp nem fáj.

Vajon mi lehetett ez?

(Nőgyógyászhoz még nem tudok menni)


2011. nov. 22. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek széklet problémáid? Aranyértől is lehetett.
2011. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Aranyerem az van, de még sosem vérzett.

A vér inkább a hüvely részen volt, vagyis a bugyin nem látszott, mert fekete volt rajtam, viszont a nadrágom fehér volt. Nem hátul lett véres, hanem a hüvely résznél.


Arra is gondoltam, hogy a menzesz előjele lehetett (bár ilyen még sosem volt), de azóta eltelt 2 nap és sehol semmi.

2011. nov. 22. 13:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Mikor kellene menstruálnod? Lehet beágyazódás, elhalt terhesség, ciszta, hematoma. A mellfeszülésből én terhességre gondolnék. Terhességi teszt, de nem biztos, hogy még mutatja. Minél hamarabb nőgyógyász. Nekem tavaly a kiírt napon "megjött". Tampon, betét, majd elmúlt. Annyira, hogy az a "mensim" most is mászkál héthónaposan.
2011. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Babagyanús amit leírtál, nekem beágyazódási vérzésnek tűnik...
2011. nov. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mostanában várom. 24-25 környékén.

Terhes nem lehetek (elvileg), védekezünk a férjemmel. Igaz az utóbbi 1 hónapban alig voltunk együtt (talán 2*), tudom nem a mennyiség számít a terhességnél.

Na előkerítem a nőgyógyászom.

2011. nov. 22. 14:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a beágyazódási vérzés, de lassan két hete nem voltam együtt a férjemmel.
2011. nov. 22. 14:03
 7/13 A kérdező kommentje:

Na utána olvastam... én még mindig azt mondom nem lehetek terhes, védekezünk is, régen voltunk együtt.

Mellfeszülés nálam menstruációkor mindig van/volt.

2011. nov. 22. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogyan védekeztetek? A legkisebb fiam abban a hónapban fogant amikor összesen egyetlen egyszer voltunk együtt a férjemmel. Az ondó 2-3 napot is vár a petesejtre. Ha a max.-ot vesszük 3 nap, meg 7 nap vándorlás, 4-5 nap beágyazódás és megvan a legalább két hét. A mellfeszülést ennyire határozottan okozhatja némi hormonzavar is, de felnőtt egészséges fogamzóképes pároknál először mindig terhességre kell gondolni. Akkor is ha védekeztek.
2011. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Óvszerrel.

Az én fiam is úgy fogant, hogy abban a hónapban akkor egyszer voltunk együtt.

Muszáj leszek dokihoz menni. Igazából reménykedek, hogy nem vagyok terhes. Most ne. Ez nem lenne a legjobb időpont, ha lehet ilyet mondani.

Még bizakodom, hogy meg fog jönni és annak az előjele.

2011. nov. 22. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:
nekkem az ilyen "köztes vérzés" gyuladás okozta
2011. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!