Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkinek 1 honapban 3...

Mindenkinek 1 honapban 3 fajta folyása szokott lenni? Mert nekem igen a többi lent!

Figyelt kérdés
Ma mult el a menstruációm teljesen.És sürü fehér Hüvelyfolyásom van.De iylen midnig szokott lenni.Aztán átvált átlátszóra majd enyhén sárgásra.De enm iylen sorrendben hol igy hol ugy.De sose fáj viszked vagy iylesmi.Azt tudom hogy az átlátszó az azért van mert peteérés van még a sürü fehéret is megértem a de az enyhén sárgás miért? és ez miden honapban igy van.
2011. nov. 22. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
a sárgás folyás baci is okozhatja,nekem pl. az okozta de az enyémnek szaga is volt,neked is van?
2011. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem mindig:S:D És erre a bacira jo a kaneszten kombi? ugy tudom van benne huvely kup vagy mi:S:DÉs az iylen kimosok?Be kell spriccolni pl femina és ktisztit belülröl ez igy van?
2011. nov. 22. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

A Canesten gombára jó, ha nem gombád van, akkor árt.

Amúgy az a "sárgás" folyás a wc-papíron vagy a bugyidon sárgás? Mert ha csak bugyira száradva sárgás, azzal semmi gond nincs.

2011. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

az előzőnek igaza van,de ha kellemetlen szagú az baci okozza de nem feltétlenűl gomba!ne kezeltesd magad mert csak ártasz vele,nekem sárga és szagos volt a folyásom de nagyon és nem gombám volt hanem gyuladásom

2011. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj már nem kell minden szarságra kanesztent venni ész nélkül gyerekek... ha nincs különösebb szaga a váladéknak és csak halványsárga, az teljesen normális! És teljesen rendben van, hogy a ciklus során eltér a váladék. Nekem a peteérésig szintén ilyen fehéres, hígabb valami van, aztán a peteéréskor nyúlós, átlátszó bő folyás (ilyenkor a hasam is szúr) a végefelé meg nekem is ragacsosabb, halványsárgás.
2011. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!