Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két alkalom a nőgyógyásznál,...

Két alkalom a nőgyógyásznál, mégis visszajön a gomba? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát már egy jó ide, kb. egy éve küszködök a Candidával. szeptemberben elmentem nőgyógyászhoz, írt fel gyógyszert, helyre is pofozott teljesen, és a gyógyszer szedésének befejezte után másfél héttel ismét ki jött a Candida.

A következő hónapban (október) ismét irány nőgyógyász, ismét gyógyszerek, és ugyanúgy ,ahogy az előző alkalommal, a gyógyszerek szedésének befejeztére 2-2 és fél hétre visszajött a gomba.

Candida-diétát csinálom már kb. 3 hete, grapefuit-mag kivonatot iszok naponta, Candida elleni teákat iszok szintén naponta.

Nem tehetem meg, hogy minden hónapban -4000 Ft a családi kasszából arra, hogy feleslegesen kikezeljük a gombát. Úgy is visszajön.


Tehát a kérdésem az lenne, hogy ha kenegetem Canesten krémmel odalent, betartom a Candida-diétát, grapefruitmag kivonatot iszom és a teákat, akkor várhatok javulást?

És ha igen, mennyi időn belül kb.?

Esetleg valami más tanács?

Nem bírom már, borzasztó rossz...


Előre is köszönöm,

17/L


2011. nov. 23. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nagyon savas vagy, így könnyen megtapadnak a gombák. Csinálj egy savtalanító kúrát.
2011. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van partnered, akkor őt is kezelni kell.
2011. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a tea, amit iszok, az már alapból is lúgosító hatású, illetve ételeknél/italoknál is odafigyelek erre.

Partnerem van, de még nem feküdtünk le.

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 23. 21:02
 4/5 anonim válasza:
Ha antibiotikumokat szedsz akkor könnyen elkaphatod, hanyagold ezeket
2011. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szedek antibiotikumokat. köszönöm! :)
2011. nov. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!