Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó ha már várom a mensit?

Jó ha már várom a mensit?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta lehet, hogy már tavasszal lesz. Vagy nyár elején. Július óta van már fehér folyásom. Már nagyon várom! Az osztályból akkor nekem jönne meg másodiknak. Van egy lán yaki azt mondta, hogy a teste már fejlettebb nálam:ő148cm,nincs semmi elöjele nekem viszont már sok!
2011. nov. 24. 17:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ja és 11/L vagyok.
2011. nov. 24. 17:24
 2/22 anonim ***** válasza:
Adíg örülj amíg nincs......Hidd el ha már megjön nem fogod annyira várni.
2011. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Minii Vikii ***** válasza:
93%

Szia!

Mindannyian mások vagyink, tehát nem vagyunk egyformák. Vannak aki korábban érnek (10-11 év) és vannak akik később (14-15év). Ezt nem lehet kiszámítani, hogy mikor fog megjönni a mensid. Én is vártam, mert kiváncsi voltam, és az osztályból már majdnem mindenkinek megvolt. A legtöbb nő kiváncsi rá, de nem mindenkinek ekkora öröm. van akinek ha megvan a mensije fáj a hasa, feje, vagy épp hangulatváltozásba van. Nekem egyik se ( hála istennek ) bár én is csak most kezdtem nyáron. Szóval nincs semmi gond, ha várod, de azt nem lehet kiszámítani, hogy mikor fog eljönni a pillanat. Azért betét mindig legyen a táskádba, hogyha esetleg iskolába, vagy egyéb helyen jön meg.

14L :)

2011. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Minii Vikii ***** válasza:
előző vagyok. elírtam: vagyunk*
2011. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jajj istenem. Nem kell várni nem villamos. Ha itt lesz az ideje, jönni fog, hidd el!:)
2011. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy mivel jár. De én már várom. De ha már vannak előjelek akkor már majdnem meg lehet.
2011. nov. 24. 18:52
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezt Anyukád sem tudhatja biztosan. Csak az biztos, ha 16 éves korodig nem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned.
2011. nov. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ne várd :) majd szidni fogod, amikor esetleg napokig görcsölsz meg egy hétig az lesz a legnagyobb gondod hogy, hol és mikor tudd kicserélni a betétet :)
2011. nov. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!11 éves vagyok,most jött meg a második...Annyira vártam,hogy bármit képes lettem volna megtenni a testemmel csak hogy meg jöjjön.Amikor megjött először,azon gondolkoztam a szobámban majd' egy fél napig, hogy hogyan is mondjam meg az anyukámnak.Már mindent tudtam róla,amikor anyukámnak megmondtam hogy megjött akkor elkezdett ki oktatni hogy ezt így kell azt úgy...Ja és még a tesióra is ott van!Rettegés attól hogy nehogy át ázz,hogy ki mehess vécére.És az sem kényelmes amikor át ázol pl. északa.Az ágyad olyan lesz,a pizsamád,a takaród.Ja és amikor ki folyik belőled az kellemetlen érzés.Ja és mivel nemsokára(vagy később)megjön, először rendszertelen lesz,lehet hogy amikor a suliban ülsz érzed hogy folyik ki belőled valami.


De azért készülhetsz rá betéttel a táskádban,és ha nagyon várod már hogy megjöjjön lehet hogy leszel vagy 16 éves mikor megjön...

2011. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Én 12 éves vagyok és szerencsésnek mondhatom magam, mert nem görcsölök. Viszont a hátam fáj. Én viszont igenis azt mondom, hogy várd, mert ez az alapfeltétele annak, hogy legyen majd kisbabád. Lehet szidni, hogy jaj de szar és egyéb dolog. De ha van bármi kérdésed, nyugodtan írj nekem privit, szívesen beszélgetek veled, ha ettől jobb :)
2011. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!