Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ciklusom 9. napján kiszakadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ciklusom 9. napján kiszakadt a gumi,56orára rá bevettem eseményutánit. Utána egy hétre rá megint megjött. Ennek a ciklusnak az 5. napján csüt guminélkül szexeltem a barátommal többször. A mensit most csütre,13dikára várom. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ha kiszakadt a gumi miert csak 56 órával később vettél be eseményutánit??:O

Talán nem vagy terhes, de miert vagytok ennyire felelőtlenek?? Ha nem akartok gumival sexelni akkor miert nem szedsz fogamzásgátló tablettát??:O

2010. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak 56 orával késöbb volt lehetöségem, mert nem rendelt az orvos, de utána voltam megint, és azt mondta, hogyha esemény utáni után mesterséges menstruácio van (mint ah nekem volt) akk nem vagyok terhes... engem leginkább a gumi nélküli szex aggaszt... igaz h menstruáltam közben de akkor is...
2010. máj. 10. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem utólag kellene gondolkodni. Menzesz alatt is estek már teherbe nők, de az tény, hogy kevesebb az esélye. Ráadásul mint írtad, többször is szexeltetek. Egyszer sem jutott eszedbe, hogy fel kéne húznia egy gumit? Mert egyszer még belefér, hogy b"elkapott a hév", de többször?
2010. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!