Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki clostyt szed?...

Van valaki aki clostyt szed? Mi a helyzet veletek? Én most fejeztem be a Norcolut szedését, várom a mensit és utána kezdem szedni a clostyt. Szerintetek összejöhet ebben a hónapban a baba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 08:00
 1/5 ketteske ***** válasza:
Nekem a 2. clostys hónapom sem sikerült, pedig minden rendben van velem, csak rá akartunk segíteni a dologra. Úgy látszik ami a nagykönyvbe meg van írva, abba nem lehet beleszólni. Egyébként semmi mellékhatása nem volt a clostynak.
2010. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is clostyt szedek.Az első hónapban túlstimuláltak,ezért 1 hónap pihenő volt.Jövőhéten kell megjönnie akkor kezdem megint.Voltam ultrahangon a 13.napon és 3 domináns tüszőt látott,de utólag kiderült,hogy nem repedtek meg.Bánom hogy nem mondtam a dokinak hogy nézzen meg később.Szerintem te ragaszkodj hozzá hogy ellenőrizze hogy meg repedt-e.Most én is így fogok csinálni.
2010. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elkezded a clostit mindenképpen kérj a középidőben uh-t és tüszőrepesztő szurit, attól tuti megreped. Nekünk a második gyógyszeres hónapban sikerült pedig előtte nem volt pém.


6 hetes kismama.

2010. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia !


Én 3 hónapja szedem a clostyt, eddig nem volt eredmény, viszont jól reagálok peteérés szempontjából, ezért most, egy hónap szünet után, ha megjön beszedek mégegy adagot, kapok szurit az ovulációhoz, és jöhet az inszem.Amúgy titkon reménykedem, hogy a jövő héten nem jön meg, és nem kell mennem inszemre.Ha menni kell az sem gond, csak jó lenne spontán teherbe esni.Mi amúhy február óta próbálkozunk.

Neked drukkolok, hogy összejöjjön a babó.Tényleg kérj uh-t, az fontos!

2010. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megyek uh-ra meg van beszélve a dokival, hogy mikor kell menjek.Örülnék ha sikerülne.
2010. nov. 7. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!