Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negy eve nem voltam mehnyakrak...

Negy eve nem voltam mehnyakrakszuresen, viszont negy eve ferjnel vagyok es csak ritkan tudunk hazaseletet elni. Nem reszleteznem, mert hosszu lenne. Jo eselyem van ra, hogy jo lesz az eredmenyem? 4 eve P1 volt

Figyelt kérdés
Semmilyen tunetem nincs, de nagyon felek. Lehetseges, hogy minden rendben vagy jobb, ha felek, mar aludni sem birok, annyit olvastam errol a temarol, es tiszta ideg vagyok, hogy miert nem mentem el a korabbi evekben is.

2011. nov. 25. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok vele, mint te, Kérdező.

3-4 éve voltam utoljára, én sem sokszor szexelek, és nem is volt sok partnerem. Viszont akikkel voltam, azoknak rengeteg nőjük volt.

Szóval nem tudom, mire számítsak. Pár éve még nekem is P1-es volt, kíváncsi leszek, most milyen lesz.

De állítólag a P1 nagyon ritka, csak azoknál van, akik még alig 1-2 éve szexelnek.


Az olyan nőknek is könnyen lehet P2-es, pár év után, akiknek csak egy férfi volt az életében, azonban a férfinak már volt pár nője.

2011. nov. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi ez a P1, P2, ennekem mar volt szuresem, es nem mondtak betut meg szamot, csak hogy jo!:)
2011. nov. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy milyen lesz az eredmény, el kell menni a szűrésre! Évente 1szer el kell menni nemi élettől függetlenül.

Bízzunk benne, hogy jó lesz az eredmény, de ezt a távolból nem lehet megjósolni.

2011. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A p1 nagyon jó eredmény, a P2 meg a legtöbb szexuális életet élő nőnek ilyen, ez is teljesen jó!!! Nekem évek óta P2 és mindig jó!!!
2011. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kedden megyek, es soha tobbet ilyet nem csinalok, hogy nem megyek evekig egy katasztrofa volt az eletem, es nem torodtem magammal. De az egeszseg mindennel fontosabb, a problemaknal is. Remelem, hogy jo lesz az eredmeny, biztato, hogy normalis valaszokat kaptam, nem pedig ledegradalo kommenteket. Ezek utan en is arra biztatok mindenkit, hogy szanja ra az idot, es menjen el minden evben, megeri a sajat megnyugtatasunk erdekeben.
2011. nov. 25. 21:55
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo! Az en helyzetem is pont ilyen, az a baj, hogy a ferjem elotti pasimmal sokaig voltam, de sajnos viszonya volt egy eleg rossz hiru novel. Es ez aggaszt. Lehet, hogy tole korabban kaptam valami virust, ami csak most okoz mondjuk mehnyakrakot. Remelem nem igy van.... Menj el te is, es csinaltass egy szurest, sajnos a mi egeszsegunket veszelyeztetik ezek a pasik...

Ird majd meg, hogy jo lett-e az eredmeny, ha gondolod!

2011. nov. 25. 22:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Masodik kerdezonek> P1-tol P5-ig van az eredmeny, a p1 a legjobb, a p3 mar a szovet karosodasat jelenti, de gyogyithato, ha meg ebben a stadiumban kerul felismeresre. Szinte 100 szazalekban gyogyithato, viszont a p4 az mar rosszabb, mert akkor mar a mehnyak es a huvely kisebb resze is mar karosodott, es kevesbe sikeresen gyogyithato, a p5 pedig mar daganat kialakulasat jelzi, ami mar a huvely donto hanyadara is kihat, attetek is lehetnek. Szoval ezert jo, ha idoben eszreveszik az elvaltozast.
2011. nov. 25. 22:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszi.

De mit mér a skála? A sejtek épségét? Konkretan mit neznek meg benne?

2011. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt vizsgaljak, hogy van-e rendellenes elvaltozas a sejtekben, es a P3 mar gyanus, a P4 mar rakos vagy rakmegelozo allapot, a P5 pedig a legrosszabb, egyertelmu daganat. A P1 es P2 jo eredmeny, a sejtek nem utalnak rendellenes elvaltozasra.
2011. nov. 29. 01:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, megírom majd az eredményt, ha elmegyek.

Külföldön élek, és itt az asszisztensnők végzik a rákszűrést. Megmondom őszintén nem nagyon bízom bennük, mert itt az oldalon is volt már egy lány, aki írta, hogy szerinte nem is csinálták olyan alaposan, hozzáértéssel, mint otthon az orvos. Nem is nagyon kapargatták meg, csak épphogy hozzáértek. Meg nem szeretnék nőhöz menni, inkább egy férfi vizsgáljon, úgy vagyok vele.

Állítólag kérhetném, hogy egy igazi nőgyógyász orvos végezze el, de ezek után mennyi gyakorlata lehet vajon benne, ha soha nem ők végzik? Kb. nulla.

Szóval nem tudom, mi legyen. Úgy néz ki, májusban látogatok haza Mo.-ra, nem tudom, várjak-e addig, vagy itt menjek el mégis.

Nem bízom az itteniekben, szóval ha el is mennék, otthon tuti megcsináltatnám még egyszer.

Meg állítólag nincs is normális vizsgálóágy, nem lehet semmibe sem beleakasztani a lábakat a normális pozícióhoz, hanem csak egy sima ágyon fekve zajlik.

Se "hasnyomkodás" nincs, amit otthon még elvégez az orvos, semmi.

2011. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!