Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon kaptam egy üzenetet...

Facebookon kaptam egy üzenetet (nem részletezném), de az illető le is tiltott, úgyhogy nem tudom megnézni az adatlapját. Valahogy ki tudom deríteni ki az, vagy honnan írt, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 14:29
 1/2 2xSü ***** válasza:

Ha üzenetet írt, akkor ugye annak kellett, hogy legyen egy „feladója”. Őt meg tudod keresni vagy úgy, hogy inkognitó/privát ablakban nézed, illetve ha nem publikus az adatlapja, akkor csinálsz egy kamu regisztrációt, vagy megkéred egy ismerősödet, hogy nézze meg az adatlapját.


Ha az üzenet egy kamu regisztrációról érkezett, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Ha az üzenet tartalma nem utal a tényleges íróra, akkor felejtsd el, esetleg gondold meg, hogy miért kaptál ilyen módon üzenetet.

2011. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Igen,van feladó,de mivel tiltott engem,nem tudom őt megkeresni.2 ilyen nevű személyt találtam,de egyiknek se tudom megnézni az adatait,mert nem ismerőseim.Még annyit tudok hogy mobilról küldte az üzenetet.A férjem facebookján is hiába keressük,ott is ugyanazt a 2 személyt adja be,de nem tudjuk megnézni azokat sem.Segítsetek légyszi:(
2011. okt. 28. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!