Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg ennyire "ciki", hogy...

Tényleg ennyire "ciki", hogy még nem mentem el nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

21éves vagyok, életemben 1 fiúval voltam együtt, és nem látom szükségét. De pár barátnőm undorítónak tart emiatt. Pedig normális a ciklusom, semmi fertőzésem nincs, legalábbis semmi arra utaló jel..

Ha nincs párkapcsolatom és nincs panaszom, miért kéne elmennem orvoshoz?

Jó, tudom, hogy el kellett volna mennem, amikor volt párkapcsolatom, és szexuális életem, de nem volt semmi baj, fogamzásgátlót pedig nem akartam felíratni.

Eléggé rosszul vagyok mindenféle orvostól, na meg persze sokat is csalódtam bennük, és hát nem éppen erre vágyom minden percben:S magyarul félek:D én egy sima vérvételnél is teljesen készen vagyok.. 3an kellet bejönniük velem, annyira paráztam..:/


2011. nov. 25. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
éves rákszűrésnek alapnak kéne lenni, ha már nem vagy szűz
2011. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
cikinek nem hiszem, hogy ciki, de jó lenne, ha elmenél. semmi rossz nincs benne, én is féltem, mikor először mentem. megkérdezik, hogy mikor jött meg utoljjára, és utánna bekukkantanak, kellemetlen lesz egy kicsit, de hidd el sok nő volt már, és mindegyik túlélte...:) de azt is mond, hogy először vagy.
2011. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 évvel vagyok idősebb nálad, és én is csak most mentem el először.
2011. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha már nem vagy szűz,évente "muszáj" elmenni vizsgálatra+rákszűrésre.

A vizsgálat abszolút nem fáj,és nagyon komoly betegségeket le vele kiszűrni,szerintem pár perc megér ennyit évente...

Én is szivesebben megyek jópár helyre mint orvoshoz,de nem olyan vészes ez,hidd el:)

Budapesten tudok ajánlani egy nagyon aranyos Doktornőt,ha itt laksz:)

2011. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem pesti vagyok sajnos, de azért köszönöm:) Akkor minél hamarabb elmegyek egy orvoshoz, hogy ha nincs is semmi bajom, legalább ezt tudjam:)

2011. nov. 26. 08:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is doktornőhöz menj, sokkal könnyebb vele megbeszélni a kinosabb kérdéseket is és a vetkőzés sem olyan nehéz elötte, mint egy idegen férfi elött.
2011. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!