Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem rendszeres a menzeszem?

Miért nem rendszeres a menzeszem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, kb. másféléve jött meg.Az elején eléggé rendszertelen volt, azután pedig kb. 24 napra rá jött meg, de persze akkor is néha késett egy kicsit, mostanában pedig késni szokott pl. már vagy két hete megkellet volna jönnie.
2011. nov. 27. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én nem vagyok nagy tudor, de ez természetes. Lesznek kimaradások, vagy késések, de ez azért van, mert még nem állt be. Majd 16-18 éves korodra be fog.
2011. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másfél év után még nem nagy baj, ha nem rendszeres a menstruációd, de ha aggódsz, menj nőgyógyászhoz. Végül is, lehet más oka is.
2011. nov. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert még elég fejletlen a méhed. Ez normális ebben a korban
2011. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van akinek soha nem áll be 28 napra, vagy más, rendszeres időközökre. Pl nekem sem, pedig 31 éves vagyok. 24 és 56 nap között mozgott olyan 21-22 éves koromig, utána egy ideig szedtem fogamzásgátlót, és hogy annak hatására-e, vagy más miatt, de azóta (hiába hagytam abba) viszonylag pontosabb lett, 28-32 nap között mozog.
2011. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!