Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, a kérdésem furán fog...

Tudom, a kérdésem furán fog hangozni, de meg kell kérdeznem:aki egyszer rákos volt, abban is fog meghalni? Egy 19 éves aggódó lány.

Figyelt kérdés
Édesanyámat 3 éve műtötték: rosszindulatú melldaganata volt,nyirokcsomó áttétekkel. Kapott kemoterápiát illetve sugárkezelést. Azóta tünetmentes.

2011. nov. 28. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem:) Aki meggyógyul belőle, az ugyanúgy esélyes arra, hogy öregségben haljon meg, vagy bármiben, amiben nem-rákosként tenné.

Anyukádnak sok sikert az 5 éves határ átlépéséhez:) (ha jól tudom annyi, de nem vagyok benne biztos.)

2011. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztosan, rengeteg féle dologtól függ, hogy mi lesz a vége.
2011. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek az eddigi válaszokat! :)

Igen,én is úgy tudom hogy 5 év...nagyon reménykedünk,remélem minden jó lesz:)

2011. nov. 28. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez egyáltalán nem biztos, de azt tudnod kell, hogy rákos sejtek folyamatosan képződnek a szervezetben, csak a testünk általában legyőzi. Édesanyádnál ez sajnos nem így történt. Három éve tünetmentes, ez nagyon jó. Pár évet várni kell, hogy gyógyulttá nyilvánítsák. Nagybátyám hátán rosszindulatú melanoma volt, neki azt mondták, hogy 15 év után gyógyult.

Rengeteg alternatív életmód van a rákkal együttélni, illetve legyőzni. Nézzetek utána, és ha édesanyád hajlandó ezeket követni, és az egészségtudata, élni akarása erős, akkor nagyon nagy a valószínűsége, hogy nem fog előjönni még egyszer a rák. Jó egészséget kívánok neki, és hosszú életet.

2011. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem, nagynénémet is műtötték, utána kemo + sugár.

Tavaly halt meg 28 évvel a műtét után!

2011. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon reméljük, hogy nem!
2011. nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítetek,hasznos információkat olvastam és a kedvem is jobb :)
2011. nov. 30. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!