Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt kérdezném a lány olvasóktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kérdezném a lány olvasóktól, hogy ti melyk férfi típust szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Kicsit mackós? ( ruhában nem nézki mackósan meg semmi) de ugy van kis felesleg. Vagy pedig ilyen izmos kigyurt stb... karakterűű pasik tetszenek? Tudom hogy mindenkinek más, de ugy kb.:)) 15F
2011. márc. 21. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát úgy a kettő között.

Nem szeretem a nagyon kigyúrt pasikat sem, de a mackósakat sem annyira sem..

Inkább legyen normál alkatú némi izommal:)

A nagyon kigyúrt pasik igazán nem tudom, miért, de nem tetszik. A mackós alkat pedig azért nem tetszik, meg én is adok magamra, figyelek az alakomra és úgy gondolom, hogy ha én lemondok néhány dologról azért, hogy normális alakom legyen, akkor szerintem a fiú is megtehet annyit, hogy normáls, picit izmos legyen:)

15/L

2011. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hájas disznóra gondoltam, csak némi feleslegre,köszönöm a választ:)
2011. márc. 21. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen valahol a kettő között.

Legyen jó alakja de ne legyen kigyúrt,legyen azért rajta egy pici izom,a hasán lehet egy pici plusz az nem zavar sőt még tetszik is,de nem ez a mérvadó,hogy külsőre milyen,persze az ami megfog de a belső tart meg.

20/N

2011. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a husisabbra szavazok!

19/l

2011. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a kigyúrt fiúk. Én inkább a mackósabb fiúkat szeretem.
2011. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

se nem kigyúrt se nem mackós, se nem vézna. mindhárom véglet szörnyű.


a hájas pasik egyszerűen taszítanak..

a nagyon kigyúrt rajcsávók sem tetszenek.

és az ilyen tényleg csont fiúk sm..


ha alapból sportol valamit akkor szerintem az alap megvan.. 15 évesen (te annyi vagy) nekem egy ilyen nagyon kigyúrt pasi olyan természetellenes lenne.. tehát ne legyen mackós, de csont és bőr sem, egy kis izom lehet amit az alap sportolással, otthoni edzéssel el lehet érni.

2011. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmi felesleg ne legyen kis izom nekem az a jó,és az a természetes pasi alak szerintem.
2013. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!