Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen, fél éve jött meg...

13 évesen, fél éve jött meg először. Még nem igazán rendszeres. A hétvégén elmúlt, de ma elöntött és fájt a hasam is. Ez még normális?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem igen. De ha aggódsz, kérd meg anyukádat, és menjetek el nőgyógyászhoz.
2011. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen,anya nyugtatgat,csak nincs a környékünkön gyereknőgyógyász,én meg másmilyenhez nem akarok menni..

2011. nov. 29. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Még most nem gond,majd beáll.Valakinek sosem rendszeres.Én szerencsés vagyok,11 éves korom óta van meg 3-4szer volt pontatlan,de az is az elmúlt 2 évben.

17L

2011. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Ha anyukádnak van egy kedves/rendes nőgyógyásza, akkor nem kell gyereknődokihoz menned. Hiszen ezen a téren már felnőttél...

Az számít, hogy milyen ember a doki. Én nagyon sok nőgyógyászt megjártam (furcsa bajom volt, senki nem tudott rájönni) és van, akinél nem is érzed, hogy megvizsgál. Akkor sem, ha még szűz vagy. Ez egy furcsa dolog, és mindenkinek nehéz az első ilyen vizsgálaton túlesni, de bele lehet jönni, főleg, ha egy kedves orvos van. Az elején elbeszélgetés van, tehát nem "esik mindjárt neked", meg kell mondani, hogy még nem élsz nemi életet, ennek megfelelően nagyon finoman fog vizsgálni is.

Amikor beindul a ciklus, jó azért elmenni, és megnézetni, hogy minden rendben van-e.

Anno engem is elvitt anyukám. :o)

Bátorság!

2011. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Nyugodtan mehetsz ahhoz a nőgyógyászhoz, akihez Anyukád jár. Ha Ő meg van vele elégedve, akkor biztos jó orvos!
2011. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végülis nagyon rendes doki,nála született az öcsém két éve.meg én majdnem:)

Anya be is vitt magával,jó a vizsgálatot nem láttam,meg mi meg is beszélünk mindent.De hát annyira idegenkedek a dologtól.Most anya vesz nekem cickafark teát,kipróbálom.Hátha.


Nagyon köszönöm a biztatást és bátorítást,rendesek vagytok!

2011. nov. 30. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!