Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák (akik nem fogyokúrázna...

Anyukák (akik nem fogyokúráznak vagy épp hízni szeretnének), hogyan oldjátok meg a rendszeres és normális étkezést babátok mellett, ha nincs segítségetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt időben reggeli, ebéd, esetleg házi kosztot főzni, ill. nyugodtan enni.
2010. aug. 14. 15:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Heves vérmérsékletű babákra gondolok (enyém sosem ült egyhelyben nyugisan még pár hónaposan sem) most meg már szalad és alig alszik...
2010. aug. 14. 15:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
valamennyit biztos alszik, az idő alatt is lehet enni meg akkor ha valami olyat talált amivel egy kicsit jobban lefoglalja magát, mese meg ilyesmi..ha elmentek játszótérre akkor oda is tudsz vinni valami ennivalót, persze ott is kell figyelni rá de egy kis időd van. én néha babakocsi tologatás közbe is eszek és egy kézzel tolom a kocsit:)
2010. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sehogy... (nem fogyózok, nem hízózok)


Csak épp csippentek valamit, ha épp a konyhában járok. Ez jelent egy banánt, barackot, túró rudit, ilyesmit...

Főtt ételt nem tudom mikor ettem rendesen, jóízűen.

2 gyermekem van, a kicsi fél percet sincs el egyedül, visít ha kimegyek pl. wc-re. A 2 gyerek alvásideje nem fedi egymást. Ha az egyik alszik, a másik ébren, és figyelnem kell, nehogy felüvöltse az alvót...

Este amikor már mindkettő alszik, akkor megeszek jóízűen 2 joghurtot. De napközben ez lehetetlen.

Most itt ülök, de a pici mindent el akar lopni, felnyúlkál a géphez is:)

2010. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor etetem.Vagy egy szenyát eszek meg vagy fözeléket.Megetetem,közben bekapok pár falatot,majd ha megette folytatom mig ö játszik valamivel az etetöszékben.Séta alkalmával pedig elsö utam a pékségbe vezet.Lenyomok 1túrósat,1 lekvárosat,ezzel kihúzom idáig.Ha este elaludt,na akkor jön anya ölébe a tálca meg a tv távirányitó,vagy pedig itt a gép elött.Máshogy nem tudom megoldani,mert egy kis ördögfiókám van:DD
2010. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja,hizni nem akarok!Viszont már kevesebb vagyok 4kg-al mint ahogy a terhességet kezdtem.Mi lesz ha elkezd szaladgálni?
2010. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ezt az esti tálcás balhét mintha én írtam volna :DD De ha alig eszek, miért nem fogyok? lemehetne 1-2 kiló :D
2010. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 21:26!

Nem ebbe a rovatba tartozik,bocsi az off-ért.

Amit napközben eszünk van ideje,alkalma a szervezetünknek elégetni.Ha este nem ennék már csont-bör lennék.Ezzel tartom valamellyest szinten zsirraktárom:DDD

2010. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!