Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász fluconer 150mg...

A nőgyógyász fluconer 150mg kemény kapszulát írt fel.2x1-et, de 4 db-os. 1 hétig tart az egész, de nem tudom most akkor mikor kell bevennem?

Figyelt kérdés
Van aki szedett már ilyen gyógyszert? Hogy kell bevenni? Mellé gynazol hüvelykrémet írt fel.
2011. okt. 12. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajta van a betegtájékoztatón..ha jól emlékszem étkezés közben kell bevenni.Nekem úgy kellett szednem hogy étkezés közben egy, aztán 3 nap múlva megint 1.
2011. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatón nincs konkrétan csak annyi,hogy evés közben kell bevenni,vízzel lenyelni. További tájékoztatót az orvos vagy gyógyszerész mondja el. A gyógyszerész nem értette,miért a 4es kiszerelést írta fel és írta fel a 2x1 tablettát. :S Az orvos meg nem mondta el. Most akkor hogy szedjem így be?:S
2011. okt. 12. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ue írták fel!Nekem pl javasolta hogy a párom 2db-ot és én is 2db-ot vegyek be!De ha azt nem mondta akkor napi 1 neked!Mindegy melyik időpontban!
2011. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi : napi 2neked ha 2x1 van rajta és ha a párodnak nem kell szedni!
2011. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Neked milyen időközönként kellet bevenni? Egy nap 2? Az nagyon nagy adag,nem hiszem,hogy annyi kellene,mivel azt mondta gyulladásban van,de nem erősen. Először azt mondta,hogy a páromnak is kell,de aztán mondtam,hogy még nem feküdtünk le és aztán mondta akkor csak nekem.

De az asszisztens nem javított ki semmit,szóval totálisan nem értem.:S

2011. okt. 12. 17:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon májkárosító,nem merek belőle 2-t bevenni egy nap.
2011. okt. 12. 17:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Egymást követő két nap vetted be?
2011. okt. 12. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan sajna!Már nem most volt!Azt nekem is mondták hogy káros a májra!Szedjél akkor napi 1db-ot és akkor biztos nem lesz gond!Vagy próbáld felhívni a dokidat!
2011. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!