Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MRI beutalót szeretnék kérni...

MRI beutalót szeretnék kérni nőgyógyásztól. Könnyű ezt elintézni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Mióma és endometriózis miatt műtöttek múlt évben és még mindig van miómám, ami akadályoztat mindenféle gyerekprojektet /befelé növő/.

Szinte 100%-hogy műteni kell, de eddig magán úton jártam dokihoz és a műtétet is úgy intéztem. Szeretnék MRI-t csináltatni a műtét előtt, hogy minél pontosabb kép legyen a miómák helyéről és esetleges endo foltoktól. Nem szeretnék kockáztatni, hoyg valamit nem vesznek észre az UH-on.

A kérdés az, hogy nem tudom mennyire fog hülyének nézni egy nőgyógyász az ötletemmel az MRI-ről.


2011. dec. 1. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szükséges lenne az MRI, akkor beutalna. De vszínűleg ezek szerint nem szükséges.
2011. dec. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A körzeti nőgyógyászhoz egyenlőre csak fogamzásgátló felírása miatt járok. Nem tud ezekről a háttér dolgokról, nem firtattam egyenlőre, mert nem is kérdezte...meg eddig nem volt rá szükség.

A fogamzásgátlót egy olyan privát doki irta fel /direkt a betegségem miatt/, aki műtött és tisztában van a háttérrel.

2011. dec. 1. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor talán a magándokidnál próbálkozz. Feltéve ha dolgozik kórházban is, mert csak akkor tud beutalót adni.

De MRI-re tudtommal baromi hosszú várólista van.

2011. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!