Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az nagyon ciki, ha a nemi...

Az nagyon ciki, ha a nemi szervemen a szeméremajkak nagyok? Így nem is merek egy fiú előtt sem levetkőzni, elmegy a kedve mindentől, ha meglátja. :/

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nagy? Lehet hogy tökre rendben van minden. Sőt biztos tetszeni fog neki.
2011. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyobb annál sokkal,aminek elkéne takarnia(amit borotválunk,nem tudom a nevét),meg a vége sötétebb. :S
2011. dec. 6. 19:47
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Hány éves vagy, hogy még a szerveid nevét sem tudod?

2. Tájékozódj ez ügyben: [link]

3. Ennyi idősen még nem kell se fiú előtt levetkőznöd, sem szeretkezni.

4. Nem ciki, minden nőnek másmilyen, ha egészségügyi problémát nem okoz (rendesen tisztán tudod tartani), akkor nem kell vele foglalkozni. A férfiakat általában nem érdekli, hogy hogy néz ki.

2011. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Taigetosz+
2011. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ez minket férfiakat ez egyáltalán nem érdekel.
2011. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A far.kam nem lát, csak érez...
2011. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha arra alapozod a kérdést, amit pl tv-ben,neten, újságban látsz, akkor jó hírem van! Szinte minden nőnek nagyobb,mint amit a médiában látni, mert így teremtette meg a jó Isten a nőt. Amit meg ezek közvetítenek vagy plasztikázott nuni,vagy retusált! Nyugi, nincs bajod, és a pasikat tényleg nem érdekli. Ők is tudják,hogy mi a mű és mi nem az.

(és külső szemérem ajkaknak hívják őket, vagy nagyajkak)

2011. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

lassan 18 vagyok és ez miatt nagyon szégyenlős :S

olyan csúnya hosszúkás :S

de amit írtatok azért megnyugtat...

2011. dec. 6. 20:00
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Nekem is olyan (egyébként kisajaknak hívják az, ami neked kilóg). Én is elég gátlásos vagyok/voltam miatta, de egyik barátomnak sem volt vele problémája.

Ha vki emiatt nem fekszik le veled, vagy emiatt hagy el, akkor jobban is jársz nélküle.

2011. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Denevér


A denevér kategóriához az a vulva típus tartozik, melynek szeméremajkai olyannyira nagyok és lazák, hogy az ember azt hinné, hogy mindjárt önálló életre kel, és megszólal. Látványa nem a legesztétikusabb, a férfiak többsége nem kedveli ezt a típust.

2011. dec. 6. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!