Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Várjak csütörtökig, vagy...

Várjak csütörtökig, vagy menjek el holnap nőgyógyászhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

1 napja erős görcsszerű, alhasi fájdalmaim vannak. mai nap elmentem egyből háziorvoshoz, ő azt mondta vese probléma, kiderült, mégsem. elküldött nőgyógyászhoz (mai nap), aki agyon nyomkodta, a könnyem kicsordult, annyira fájt mindenhol.. nem nézett meg, ugyan azt csinálta, mint a háziorvos. Azt mondta, majd jöjjek vissza holnap, viszlát...

Azt elmondanám, hogy nekem a méhszáj gyulladásra és sebbre, és erős, híg, gennyes folyásomra semmit se adtak, csak azt mondták, gomba, viszlát...

Az állandó lakhelyemen pedig van egy nagyon jó nőgyógyász, aki eddig mindig segített, nagyon alaposan megvizsgált, és addig nem engedett ki az ajtón, míg nem tudta megmondani mi a bajom...

A kérdés, hogy menjek-e vissza holnap a semmittevő, viszontlátásra, nem tudjuk mi a baja orvoshoz?

vagy kivárjam a csütörtök 15 órát (ekkor kezd el rendelni), ehhez pedig le kell utaznom 40 km-ert, de hát valamit, valamiért...

Ti mit tennétek a helyemen?

Név szerint: XX. kerület Dr. Fekete Tamás, akihez mennem kell, de mindegyiknél voltam már, és nem foglalkoztak velem. És így valószínű, hogy már kórósan be van gyulladva belül minden.. a havi menzeszem is elmaradt...


2011. dec. 6. 20:05
 1/2 annuska20 válasza:
szia! Én is így voltam csak nekem a terhességtől van . A doki irt rá egy hüvely tablettát és attól 3 nap és elmúlik.De szerintem várd meg a jobb dokit.
2011. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En fekudni, ulni alig birok... Nem tudom, mi bajom. De ez nem gorcs, eles szurast erzek, mintha kessel szurkalnak a petefeszkem... En nem ertem hogy hagyhatnak szenvedni es haza kuldeni ilyennel?:(
2011. dec. 7. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!