Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeptember óta nem jött meg,...

Szeptember óta nem jött meg, nagy baj? 15/l

Figyelt kérdés

most kerültem új iskolába, barátnőm azt mondta, hogy 2hónap neki is kiesett, de azt mondta neki a nőgyógyász, hogy a stressz miatt van.

De én nem stresszelek, meg ha stresszeltem is volna, az is csak 1-2 hónapig tartott volna...Segítsetek légyszi!


2011. dec. 10. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ne aggódj, hiszen az elején lehet ennyi kihagyás. 2-3 év is eltelhet, mire beáll a menstruáció.
2011. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy terhes, akkor ezer más dolog miatt lehet még ilyen fiatal korban. Nekem anno nem 28, hanem 23-24 naponta jött meg... kb 20 voltam mire beállt normálisan.
2011. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. Ha nem szexeltél akkor a terhességet ki lehet zárni. De ha szexeltél akkor ez is lehet az ok.


2. Kamaszkorban teljesen normális a rendszertelen menzesz, kb. 18-23 éves korodban be kell állnia, sokszor az első szülés után lesz rendszeres.


Szóval neked kell tudnod , hogy orvoshoz mész vagy nem. Ha voltál fiúval akkor mindenképpen menj el orvoshoz.

2011. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a terhesség kizárva, még szűz vagyok.

Nem hiányzik annyira, várok, majd megjön egyszer...:)

2011. dec. 11. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!